MONOMACH (Clash of Clans)

Forum Clash of Clans > Clan MONOMACH


#1 2015-01-26 12:17:13

Harry_Tychy

new

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 3
Punktów :   

Syf kiła i mogiła !

Popierwsze primo jak masz jakis problem do mnie to zaltw to w taki sposob jak ja teraz a nie jak łajza usówasz bez jakiegokolwiek uzgodnienia z innymi co-l ratio mam ok rynsztokowy jezyk lubie i bede go uzywal jak mi sie zywnoe podoba i robie to po 22 jezeli nie masz zegarka ! Jedyna osoba ktora sie nie zastosowala do panujacych zasad jestes tylko i wylacznie ty !


Stad prośba o degradacje owego osobnika  poniewaz nie wywiazuje sie ze swoich obowiazkow jak nalezy !

Malo tego nie potrafi nawet dobrze uzasadnic o co chodzilo!

Offline

 

#2 2015-01-26 12:24:29

Harry_Tychy

new

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Syf kiła i mogiła !

Ps "dla przykładu " jak to napisales mozesz usunac ale siebie!

Offline

 

#3 2015-01-26 22:16:08

 lifr

new

Skąd: warszawa
Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Syf kiła i mogiła !

Harry moje zdanie jest takie Romanowi może puściły nerwy ale ty nie jesteś bez winny nie znam cię jak inni gracze potrafisz kolego czasem swoimi wypowiedziami innego gracza urazić może specyficzne poczucie humoru.Reasumując szanujmy się i będzie ok.Ja jestem na nie degradacje pod wpływem emocji.Takie jest moje zdanie koniec i już.Pozdrawiam młodych Gniewnych.Hehe Ps Harry żonka mi daje czasem Validol pomaga polecam rozjebałbym coś czasem ale to chyba lepsze.

Offline

 

#4 2015-01-27 09:10:28

Harry_Tychy

new

Zarejestrowany: 2014-10-27
Posty: 3
Punktów :   

Re: Syf kiła i mogiła !

Jest demokratyczne glosowanie i niech ludzie zdecyduja

Offline

 

#5 2015-01-27 18:31:34

Bartek

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 33
Punktów :   

Re: Syf kiła i mogiła !

powiem tak ZADNEJ DEGRADACJI GOSI/ROMANA . i nikt nie nadużywał władzy/funkcji.

a ja sam miałem ochotę dać ci kopa za atak na ostatniej cw na wioskę bez murów gdzie w składzie wojska miałeś wb. jako co-l nie powinny zdarzać ci się takie pomyłki. pomijając fakt braku drugiego ataku oraz to że w ostatnich 3 cw twoje osiągnięcia taktyczno/strategiczne są raczej marne.

a demokracji w klanie nie ma i nie będzie. można wysłuchać opinni ale decyzje podejmuję ja. jak nie pasuje to trudno.

i tyle w temacie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garadera.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.kroliki.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.darksoldiergry.pun.pl