MONOMACH (Clash of Clans)

Forum Clash of Clans > Clan MONOMACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-12-29 14:28:01

TheReal

new

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 8
Punktów :   

Darmowe płatne gry i aplikacje !!!!!!!!

Witam wszystkich
Che wam przedstawić sposób by bez żadnych opłat pobrać i zainstalować PŁATNE gry i aplikacje z google play.
1. Wchodzimy do google play i pobierany aplikację RAR for android do tego przeglądarkę, najlepiej Dolphin.
2.Wchodzimy do aplikacji Rar ustalamy folder do którego będziemy ściągać nasze aplikacje, potem w przeglądarce ustalamy ten folder jako domyślny.
3.Wchodzimy na stronę androidpolska.pl i rejestrujemy się potem logujemy się.
4.Wyszukujemy aplikację która nas interesuje (Ważne) mamy dwa pliki które musimy pobrać APK i OBB oczywiście są wyjątki np. Minecraft gdzie ściągamy tylko APK i odrazu instalujemy.
5. Gdy mamy już pobrane pliki najpierw wchodzimy do RAR i folderu w którym te pliki są instalujemy APK klikając na ikonie aplikacji z końcówką .apk.
6. Kopiujemy folder z pliku obb do schowka cofamy się i wchodzimy do folderu Android /obb tam wklejamy plik OBB.
7. Odpalany aplikację.
Mam nadzieję że pomogłem, jeśli ktoś ma jakiś problemy to piszcie.
A i ważne ja z tego już długo korzystam i Na pewno Nie przyjdzie wam za to rachunek!!!!!!!!
Możemy też pobrać aplikację androidpolska na nasze urządzenia ale jak dla mnie to tylko kłopot

Ostatnio edytowany przez TheReal (2014-12-29 14:36:21)

Offline

 

#2 2015-01-01 12:41:06

 janick13

Moderator

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 148
Punktów :   

Re: Darmowe płatne gry i aplikacje !!!!!!!!

Zjeby wkurzyli mnie przy rejestracji na androidpolska bo napisali ze mail zajety
Niech sie pierd....ą w takim razie
zaplace sobie i nie bede sie wkurw...ał pedalami

Offline

 

#3 2015-01-01 13:28:44

TheReal

new

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: Darmowe płatne gry i aplikacje !!!!!!!!

Można wpisać nieprawdziwy ważne  żeby pamiętać nazwę użytkownika i hasło. Spróbuj nie wiem czy zadziała.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.strzelnicabydgoszcz.pun.pl www.mt2destiny.pun.pl www.stadolwiejziemi.pun.pl www.sticklife9.pun.pl www.hkh.pun.pl