MONOMACH (Clash of Clans)

Forum Clash of Clans > Clan MONOMACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-11-07 03:53:34

Ginterinho

Barbarian

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 11
Punktów :   

Od czego zależy ilość skradzionych surowców ?

Tak jak w temacie.

Od czego to w sumie zależy ? Od poziomu niektórych budynków ? Od czasu, w którym zbieramy surowce do skarbca ? ... no właśnie ... od czego ?

Skoro możemy kogoś okraść to atakujemy w szczególności kopalnie, tak ? Oczywiście budynki magazynujące suple również.

Zatem rodzi się pytanie : Co zrobić aby okradano Nas z jak najmniejszych zasobów ? Podnosimy magazyny czy  skupiamy się na zbiorach ?

Pytam bo od pewnego momentu nie nadążam z oszczednościami na mojej posesji Co nazbieram to zaraz mnie okradną


Pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-11-07 08:14:37

 jelly

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 117
Punktów :   

Re: Od czego zależy ilość skradzionych surowców ?

Mnie się wydaje że okrada się wioskę na jakieś 10-12% tego co jest w magazynach i kolektorach / kopalniach to raz. A dwa to mam wrażenie że czy atakujący zbierze cały loot czy tylko rozwalić th to my i tak tracimy te 10-12%   ale pewny nie jestem.

Offline

 

#3 2014-11-08 03:49:09

Ginterinho

Barbarian

Zarejestrowany: 2014-10-03
Posty: 11
Punktów :   

Re: Od czego zależy ilość skradzionych surowców ?

Też tak z początku myślałem ale w przy pustych kolektorach (max po 500 surki w każdym) i magazynach zapełnionych do +/- 500k trace po 120k złota i kisielu z gumi jagód.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.garadera.pun.pl www.slavicnation.pun.pl www.speedwaymenag.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl www.darksoldiergry.pun.pl