MONOMACH (Clash of Clans)

Forum Clash of Clans > Clan MONOMACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-10-02 14:03:23

Bartek

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 33
Punktów :   

ZASADY WOJNY NA KLAN

WOJNA NA KLAN oznacza iż celem nadrzednym jest wygrana klanu i dlatego stosujemy kilka zasad.
1.gramy na 3 gwiazdki do 5 oczek w dół - w założeniu ma to oznaczać iż dobieramy sobie przeciwnika na mapie cw w/g naszego numeru na mapie z możliwością obniżenia nr atakowanego o 5 pozycji tak aby uzyskać prawdopodobieństwo bliskie 100% skutecznego ataku i zdobycia 3 gwiazdek. Jest to zasada główna od , ktorej oczywiście są odstępstwa , które ustalamy na bieżąco w trakcie trwania cw.
2.nie powtarzamy ataków tam gdzie jako klan już zdobyliśmy 3 gwiazdki z jednego ataku. Jezeli ktoś będzie stosował taką praktykę w celu zarobienia kasy a będą wioski gdzie można było zdobyć kolejne 3 gwiazdki będziemy wyciągali konsekwencje, do usunięcia z klanu włącznie.
3. dół klanu czyli 5 ostatnich graczy walczy i ustala przeciwników między sobą w ramach 5 ostatnich graczy przeciwnika.
4.nie atakujemy mocniejszych przeciwników dla 1 gwiazdki -th słabo chroniony, wystawiony po za mury,  atak typowo dla kasy i traktowany bedzie dokładnie tak samo jak atak o którym pisalem w pkt.2

To są 4 główne zasady nie będę sie rozpisywał o myśleniu nad atakiem o powstrzymaniu brawury i o oszczędzaniu eliksirów na atakach bo to chyba jasne.

UZUPELNIANIE CC NA MAPIE CW -zasadą główną jest to iż do momntu kiedy ja mam najmocniejsze jednostki to ja zaczynam uzupełniać cc , jak skończę albo poproszę o pomoc to wtedy uzupełniają inni.

WOJNE KLANÓW ROZPOCZYNAMY W PIĄTEK OKOŁO GODZINY 22.00

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wysokie.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl www.potokowa.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl www.cs-siedlce.pun.pl