MONOMACH (Clash of Clans)

Forum Clash of Clans > Clan MONOMACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-10-27 09:54:46

Bartek

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 33
Punktów :   

CW 31.10.2014 BEZ SPINY

Cześć

w/z z porażającą wręcz frekwencją i ogólnie z szanowaniem własnego słowa oraz innych graczy/kolegów z klanu najbliższą wojnę klanową rozegramy trochę innaczej niż zwykle.  Zaczynamy planowo w piątek około 22.00, wystawiam do wojny cały klan, nie ma żadnych potwierdzeń, uzupełnienie cc na mapie cw spada na wszystkich , którzy chcą grać jak mnie ktoś o coś poprosi to oczywiscie pomogę,  gramy bez spiny i na lajcie - luz w dup.......... ie:-).

Generalnie dajemy sobie 2 tygodnie na wzmocnienie wiosek, wojska , poprawę skuteczności ataków na mocnych przeciwników i zastanowienie się czy chcecie być w klanie wojennym czy farmerskim. Klan Monomach będzie mocnym klanem wojennym bez wzgledu na ilość graczy. Przed rozpoczęciem wojny w kolejny piątek czyli 07-11-2014 będę analizował ilosci ataków każdego z graczy , uklad wioski, rodzaj wojska, lvl i takie tam. Przed rozpoczęciem wojny 07-11-2014 będę stosował kopa wojennego jak i takiego na stałe:[ . POPROSTU WKURZA MNIE WYSTAWIANIE INNYCH DO WIATRU I ROBIENIE Z GĘBY CHOLEWY. Dość mam potem słuchania durnych tłumaczeń,  zasady są proste i zdaje się , że do przyjęcia. Mamy wypracowane rozwiązania pozwalające każdemu na podjęcie decyzji , która nie obciąża innych i nie powoduje niepotrzebnych nerwów.

Jak widzicie stawiam sprawę jasno i konkretnie, 2 tyg to sporo czasu:D .

Jeżeli ktoś ma coś do dodania albo jakieś pytania to śmiało pisać.

Po to jest to forum i ten wątek.

Bh

Offline

 

#2 2014-10-27 10:04:15

 janick13

Moderator

Zarejestrowany: 2014-10-10
Posty: 148
Punktów :   

Re: CW 31.10.2014 BEZ SPINY

Offline

 

#3 2014-10-27 19:14:51

 jelly

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-01
Posty: 117
Punktów :   

Re: CW 31.10.2014 BEZ SPINY

Popieram, jestem za a nawet przeciw

Ale też rozumiem że wszelki zasady spisane obowiązują
żeby nie było tak jak ostatnio że nasza 16 atakuje 30

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lubuscy-kibice.pun.pl www.wysokie.pun.pl www.cs-siedlce.pun.pl www.konoha-shinobi.pun.pl www.potokowa.pun.pl